PROČ SPOLEČNOSTI ČSOB A KOFOLA VYUŽÍVAJÍ FLEXIBILNÍ FORMY PRÁCE?

Kunovice, Praha, 27. května 2014 – Zvýšit procento lidí využívajících flexibilní formy práce je cílem mezinárodního projektu FIT FOR FLEXI. Ve čtvrtek 19. června se v prostorách Podnikatelského inkubátoru Kunovice, za podpory projektu Slaďování na Kunovicku, mohou zájemci zúčastnit workshopu s názvem Flexibilní úvazky ve Zlínském kraji utopie nebo budoucnost?, kde získají řadu cenných informací souvisejících s možnostmi flexibilních forem práce (legislativa, finance, ICT).

Příklady firem, institucí veřejné správy a neziskových organizací, ve kterých již zaměstnanci využívají pružné pracovní doby či práci z domova, mohou být inspirací pro zaměstnavatele. Liga flexibilních zaměstnavatelů, která v rámci projektu vznikla pod záštitou LMC (Jobs.cz) je otevřena všem, kteří přispívají k optimálnějšímu sladění práce a rodiny právě formou flexi úvazků.

O své zkušenosti se zaváděním flexibilních forem práce se podělí Petr Skondrojanis z Flexibilni.cz, Jana Skalková z ČSOB, Bára Zárubová ze Spiralis a další. Jak neodkládat povinnosti na později poradí Viktor Kustein z GrowJob institute.

„Výhodou při hledání práce je znalost nástrojů a možností, které trh práce nabízí. Lidé si na našich workshopech mohou sami vyzkoušet, jak pracovat například v ‘cloudu‘,“ vysvětluje Zdenka Havrlíková, manažerka projektu FIT FOR FLEXI.

Workshopy, které jsou pro registrované účastníky zdarma díky podpoře ESF a státního rozpočtu ČR, probíhají ve všech krajích České republiky. Registrace na adrese: spiralis@spiralis-os.cz. Aktuální informace naleznete na www.fitforflexi.cz.

Akci pořádá Channel Crossings, Spiralis a Podnikatelský inkubátor Kunovice.