KONFERENCE BUDE VELMI ZAJÍMAVÁ!!! PŘESVĚDČÍME VÁS, ŽE PODNIKÁNÍ JE MOŽNÉ I S 9 DĚTMI. VIKTOR KUSTEIN VÁM POMŮŽE RŮST A INOVOVAT.

konference

Vážené dámy a pánové,

srdečně Vás zveme dne 19.3.2015 na závěrečnou konferenci projektu "Slaďování na Kunovicku" od 9:00h v Přednáškovém sále Podnikatelského inkubátoru Kunovice. 

Čeká Vás prezentace dosažených výsledků projektu. Informace jak v následujících letech ještě lépe využít flexibilní práce – šance pro rozvoj firem i zaměstnanců, včetně dotačních titulů, které se chystají v příštím roce pro zaměstnavatele. Evropská strategie zaměstnanosti a vstřícní zaměstnavatelé.

Viktor Kustein přednese novinky v oblasti leadershipu. Představí nejnovější poznatky z prestižních univerzit jako je Harvard, Stanford a MIT v oblasti motivace a vedení lidí ve firmách. Autorem přednášky budou vyvráceny i některé polopravdy a mýty z těchto oblastí, které se v ČR v hlavách manažerů často objevují. Účastníci si odnesou jasnější představu o tom, jak motivovat své zaměstnance, jak s nimi komunikovat a jak je vést. 

Velkou třešničkou na dortu před vyhlášením výsledků soutěže Vstřícný zaměstnavatel bude životní příběh matky 9 dětí, která se rozhodla podnikat. Romana Vaverová nám ho osobně přijede povyprávět.

Následně předáme certifikáty všem účastníkům soutěže Vstřícný zaměstnavatel a vyhodnotíme ty nejúspěšnější.

Vyčerpávající maraton završíme společným obědem a networkingem.

Vstup je zdarma a konference je určena zaměstnavatelům i rodičům.

Počet míst je omezen, rozhodně si je rezervujte na mailu: registrace@sladovani-kunovice.cz

Těšíme se na Vás!

Podrobný program naleznete zde:

Program_1 (4)