KAŽDÝ MÁ URČITÉ PŘEDPOKLADY PRO VÝKON DANÉ PROFESE – ODHALTE JE!

Zdroj: pentagist.com

Hodnocení pracovníků, neboli profesionální psychodiagnostika, jako rychlý, levný a komfortní nástroj se stává stále více aktuální.

Potřebujeme produktivitu, efektivní styl řízení, obchodní myšlení nebo třeba akceschopnost, abychom udrželi konkurenceschopnost na trhu. Víte, čím disponujete vy nebo vaši zaměstnanci. Pokud to chcete objevit, připravili jsme pro vás další seminář – jak odhalit skrytý potenciál, případně identifikovat rizika vůči konkrétní pracovní pozici.

Můžete si to přijít vyzkoušet, přednášet bude Mgr. Dušan Rendoš z brněnské společnosti Real Coaching. Mladý, dynamický psycholog a muzikant se specializuje mimo jiné na posuzování věrohodnosti výpovědí v kriminální psychologii a dokáže jít do hloubky lidské psychiky, což je předpoklad pro odhalení, často skrytých, lidských kvalit. Na semináři nám tak poskytne různé návody a vychytávky, jak s nimi v pracovním kolektivu pracovat.

Pokud vás téma zaujalo, můžete přijít už tento čtvrtek 22. 5. 2014 v 9 hodin do Podnikatelského inkubátoru v Kunovicích. Seminář vznikl v režii centra Akropolis ve spolupráci s projektem Slaďování na Kunovicku a Podnikatelským inkubátorem Kunovice.

Metody hodnocení(2)