JEN STROHÝM POPISEM VLASTNOSTÍ UŽ PRODUKT NEPRODÁTE

Chce to víc! Jít do hloubky, pochopit vlastní motivaci, přesvědčit svou autenticitou, být kreativní. Krátkou ochutnávku jak na to poskytl další workshop projektu Slaďování na Kunovicku s názvem: Komunikace je základ!

Trh práce se od roku 2008 proměňuje s čím dál vyšší rychlostí. Konkurence narůstá, status zaměstnance je nejistý, stále víc klademe důraz na odbornost, kvalitu, ale i měkké dovednosti. Proč? Zákazník je náročný a informovaný.

Je potřeba servírovat mu na zlatém podnose stravitelné informace tak, aby je na správném místě zachytil, přečetl a uvěřil jim.

Prodává například jméno s dobrou pověstí. Pěstujete si ji nebo spíše hledíte na rychlý a krátkodobý zisk?  To už je intimní otázka, kterou si musí položit každý sám.

Všem, kteří workshop nestihli, můžeme nabídnout jednu jednoduchou radu: pokud si vašeho zákazníka vážíte, usnadněte mu orientaci v tom, co nabízíte. Dlouhý výčet služeb nebo superlativ může způsobit spíše zmatek než důvěru v kvality firmy či jednotlivce.

Na závěr pro vás máme ještě pozvánku. Odhalte skrytá rizika i silné stránky svých zaměstnanců. Chcete zjistit, zda pracují efektivně, co lze v tomto směru zlepšit a jakým způsobem? Pak vám nabízíme další ze série workshopů, tentokrát s názvem: Nové metody hodnocení zaměstnanců. Přednášejícím bude psycholog a muzikant Mgr. Dušan Rendoš z brněnské společnosti Real Coaching. Těšit se na něj můžete už 22. 5. 2014 od 9 hodin v Podnikatelském inkubátoru v Kunovicích.

Zuzana Vandame