HOSPŮDKA U PEPY, MÍSTO PŘÍVĚTIVÉ RODINĚ

IMG_3096

Pohodová až rodinná atmosféra a spousta venkovních atrakcí, které rodiče s dětmi hojně využívají hlavně v létě, kdy je otevřená zahrádka. Hospůdka je na největším sídlišti v Kunovicích schovaná za stromy, takže až ji budete hledat, orientujte se spíše podle sluchu. Pokud budete projíždět kolem třeba na kole, rozhodně se zastavte. Můžete se tady osvěžit, najíst i odpočinout si, zatímco děti vyrazí na atrakce, jako jsou houpačky, skluzavky, kolotoč, pískoviště, prolézačky, malý plácek na fotbal nebo trampolína. 

Možností je spousta a většinou tu Vaše děti najdou i nové kamarády. Dětí je tady prostě vždycky dost.


Navíc každý víkend tady dělají domácí pečenou pizzu s těstem dle vlastní receptury. K jídlu si pak můžete dát i klasiku jako klobásu na grilu, hranolky, bramboráky, nakládaný hermelín, ďábelskou topinku a další. Čepují se pro rodiče 4 druhy piva – Černá Hora, Klášter, Vysoký Chlumec a vždycky pivní speciál. Pro děti se točí nealko Kofola, Citronela nebo Malina a v létě nechybí nanuky.


A co dál se tady dá dělat? Rozhodně pořádat oslavy nebo smuteční hostiny. Pokud máte rádi rodinnou atmosféru, netradiční příjemné prostory salónků, které dokáží navodit tu správnou neformální atmosféru, pak je to tip právě pro Vás. Navíc děti se rozhodně mají, kde vyřádit. Pokud jde o jídlo, buďte v klidu, kromě již zmíněných pochutin, Vám v kuchyni na přání v takovém případě uvaří, co budete chtít.

 

Hospůdka U Pepy Kunovice

Lidická 553

Kunovice 

686 04

tel: 572 549 495, 777 230 778