FIRMY, KTERÉ BYLY NOMINOVÁNY DO SOUTĚŽE VSTŘÍCNÝ ZAMĚSTNAVATEL

logouvod

 Ve 2. ročníku soutěže Vstřícný zaměstnavatel projektu Slaďování na Kunovicku, byly určeny 3. kategorie firem podle počtu zaměstnanců/kyň. V následujícím přehledu se můžete podívat, které společnosti se v regionu snaží slaďit pracovní a rodinný život svých zaměstnanců/kyň a zavádějí v rámci svých možností prorodinná presonální opatření. Nesmírně si vážíme, že se do soutěže společnosti přihlásily, ať už na popud zaměstnanců nebo z vlastní iniciativy. V tomto roce zcelkových 40 firem splnilo kritéria pro zařazení do soutěže celkem 27 společností. Tedy o 2 více než v loňském roce. Stejně tak přibylo i mnoho firem, které jdou do soutěže poprvé. Držíme jim palce. Už teď všechny srdečně zveme na vyhlášení výsledků soutěže 19.3.2015 od 9.00h do přednáškového sálu v Podnikatelském inkubátoru Kunovice.

 

Nominovány byly společnosti:

 

I. KATEGORIE

 

Darea Beauty

Masarykovo náměstí 34, 68601 Uherské Hradiště

Počet zaměstnanců : 4

Darea Beauty, Estetická klinika nabízí využití neinvazivních, moderních technik, které mají osvědčené a v kombinaci s kvalitní kosmetikou Comfort zone rychlé a znatelné účinky. Nabízí kompletní péči o pleť i tělo pro ženy i muže. Nabízí služby pro maminky po porodu, starší ženy, ale i mladou problematickou pleť.


Romix, s.r.o.

Luční čtvrť 1867, 686 02 Staré Město u Uherského Hradiště

Počet zaměstnanců: 5

Firma ROMIX s.r.o. vznikla za účelem prodeje zateplovacích systémů, interiérových a fasádních barev a povrchových úprav ve stavebnictví. Po rozjezdovém roce došlo k otevření profesionální prodejny pro malíře, fasádníky, stavební firmy i širokou veřejnost.

 

IC TOUR, s.r.o.

Havlíčkova 1, Uherské Hradiště 68601

Počet zaměstnanců: 7

IC Tour s.r.o. cestovní kancelář, která pečlivě vybírá a nabízí zájezdy a pobyty s vysokou přidanou hodnotou pro klienty. Nabízené destinace osobně navštěvujeme a hodnotíme. Plavby po řekách, okružní plavby po mořích, originální dovolené. Upřednostňujeme osobní kontakt s klienty a poskytujeme jim servis a podporu od nákupu zájezdu až po návrat domů.

 

Luhačovské zálesí, o.p.s.

Osvobození 25, 763 21 Slavičín

Počet zaměstnanců: 9

Luhačovské Zálesí, obecně prospěšná společnost, je společností, která usiluje o rozvoj, obnovu a zlepšování životních podmínek v Luhačovském Zálesí. Jejím zakladatelem je Mikroregion Luhačovské Zálesí.

 

Seikan, s.r. o.

Panská 25 – Podnikatelský inkubátor, 686 04 Kunovice

Počet zaměstnanců: 3

Firma Seikan, s.r.o. účetní a daňové poradenství. Zaměřuje se hlavně na podnikatelské subjekty a veřejnou správu. Má zkušenosti nejen ve vedení účetnictví, ale i z kontrol správ sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťoven a finančních úřadů.


 

Realitka Green, s.r.o.

Na Příkopě 814, 75501 Vsetín

Počet zaměstnanců: 10

Realitka Green, s.r.o. je společnost zabývající se prodejem a pronájmem nemovitostí a pozemků. Máme bohatou zkušenost s realitami a spoustu kladných referencí.

 

Marvela, s.r.o.

Hlavní 92, 687 25 Hluk

Počet zaměstnanců: 7

Společnost Marvela, s.r.o. byla založena před 14 lety ve Zlínském kraji. Jedná se o spediční společnost a mezi obory podnikání, patří: silniční nákladní doprava, oprava a údržba motorových vozidel, skladování. 

 

Wellness centrum Balnearia

V Zahradách 102, Rybárny, 686 01 Uherské Hradiště

Počet zaměstnanců: 5

Wellness centrum BALNEARIA je luxusně vybavené zařízení, ve kterém máte možnost využít hydromasážní Spa vanu nebo multifunkční vanový box NeoQi s možností kombinace různých procedur. Nabízíme různé druhy masáží a zábalů, thajské masáže, pedikúru a manikúru, kosmetiku, samoopalovací nástřik a rybičky Garra rufa.


Akropolis, o.s.

Stará Tenice 1195, 68601 Uherské Hradiště

Počet zaměstnanců: 10

Občanské sdružení AKROPOLIS, o.s. je nestátní nezisková organizace, jejímž posláním je poskytnout rodičům s malými dětmi a lidem pečujícím o osobu blízkou možnost aktivního využití volného času a možnost dalšího vzdělání, které by usnadnilo mimo jiné návrat do práce po mateřské (rodičovské) dovolené.

 

II. KATEGORIE

 

Mobile Storage s.r.o.

Předbranská 415, 68801 Uherský Brod

Počet zaměstnanců: 30

Jsme ryze česká firma zabývající se vývojem, výrobou a servisem pojízdných skladových zařízení. Naši technici a inženýři se již více než 20 let zabývají vývojem, výrobou a servisem pojízdných skladových zařízení. Víme, že každé skladování je specifické, a proto Vám „ušijeme“ na míru zařízení, které budete potřebovat. Na trhu existuje množství prodejců paletových a policových regálů, my jsme však specialisté na jejich mobilní verzi.

 

EPS, s.r.o.

V Pastouškách 205, 686 04 Kunovice

Počet zaměstnanců: 24

Společnost EPS, s.r.o., má hlavní náplň práce v oblasti aktivního přístupu ke kontaminaci. Poskytuje služby v oblasti enviromentálních biotechnologií, zejména v ochraně životního prostředí, výzkumu a vývoji, v odpadovém hospodářství a v obnovitelných energiích.

 

FAVEX, s.r.o.

Hradišťská 98, 687 08 Buchlovice

Počet zaměstnanců: 46

Společnost disponuje automatickými kotoučovými pilami a pásovými pilami. Tyto stroje jsou vhodné pro dělení profilů dutých i plných, průřezů kruhových, čtvercových a obdélníkových a po dohodě i jiných.


 

Kasko-Formy spol. s r.o.

Slavkov 151, Horní Němčí 687 64

Počet zaměstnanců: 52

Hlavním podnikatelským záměrem je vývoj a vstřikování plastových výlisků, konstrukce, výroba forem a nástrojů. Z počátku byla výroba zaměřena spíše na produkty určené do spotřebitelské sítě jako například různé autodoplňky, obuvnické komponenty a jiný sortiment. Později se produkce rozšířila o dodávky sériových dílů zejména pro automobilový a elektrotechnický průmysl.


 

Sběrné suroviny UH, s.r.o.

Průmyslová 1147, 686 01 Uherské Hradiště

Počet zaměstnanců: 48

Firma Sběrné suroviny UH, s.r.o. je česká soukromá společnost. Aktuálně se firma soustřeďuje na komplexní služby v odpadovém hospodářství, tzn. zajistí likvidaci a výkup široké škály odpadů (výkup železa, barevných kovů, papíru, odběr plastů, skla, textilu, likvidace nebezpečných odpadů, bioodpadu, komunálního odpadu a dalších odpadů, přistavení kontejnerů a speciálních nádob, odvoz odpadů).


 

KRILL . B. P. , spol. s r o.

Na Záhonech 1699, Budova A104 (areál LETu Kunovice), 686 04 Kunovice

Počet zaměstnanců: 35

Společnost KRILL B.P. , spol. s r.o. se zabývá výrobou modelů letadel o rozměrech až 4m. Prodává tyto modely v ČR i na zahraničních trzích. Věnuje se prodeji jednotlivých komponentů i celých modelů.


 

Kuřata Siman, s.r.o.

Provozovna: Míkovice 268, 686 04, Uherské Hradiště

Počet zaměstnanců: 26

Společnost Kuřata Siman, s. r. o. byla založena v roce 2014. Mezi obory podnikání, patří velkoobchod s masem a masnými výrobky, jejich porcování a distribuce na český trh.


 

 

III. KATEGORIE

 

Senior Otrokovice , p.o.

Školní 1299, 765 02  Otrokovice

Počet zaměstnanců: 139

Posláním Domova pro seniory je poskytnout důstojný život seniorům, kteří nemohou žít ve své vlastní domácnosti z důvodu postupné ztráty soběstačnosti, případně závažných změn zdravotního stavu. Podpora a pomoc vychází z individuálních potřeb seniorů, směřuje k udržení, případně rozvoji schopností seniorů a napomáhá při zprostředkování kontaktů s rodinou a okolím.

 

Aircraft Industries, a.s.

Na Záhonech 1177, 68604 Kunovice

Počet zaměstnanců: 993

Společnost Aircraft Industries, a.s. je jediný český výrobce dopravních letounů s dlouholetou tradicí letecké výroby a počtem zaměstnanců pohybujícím se kolem 1000 lidí. Obrat firmy převyšuje 2 miliardy Kč.

 

REC Group s.r.o.

Brněnská 1372, 686 03 Staré Město

Počet zaměstnanců: 350

Skupinu REC Group s.r.o. tvoří 7 společností (KOVOSTEEL Recycling, s.r.o., RPG Recycling, s.r.o., OTR Recycling s.r.o., STEELMET, s.r.o., GELPO s.r.o., NEOMA Recycling, s.r.o. a Modrý kvítek, s.r.o.), které společně zajišťují komplexní řešení služeb v oboru likvidace odpadů a jejich zpracování, demolice, rekultivace, ekologické poradenství, vzdělávání a další služby. Společnosti Skupiny REC Group s.r.o. najdete v kraji Zlínském a Jihomoravském.

 

Evektro, spol. s.r.o.,

Letecká 1008, 686 04 Kunovice

Počet zaměstnanců: 370

Za dobu své existence se společnost Evektor, spol. s r.o., stala vedoucím vývojovým a konstrukčním centrem leteckého průmyslu v České republice a spolehlivým partnerem v oblasti vývoje automobilů a automobilových částí.


KOVOKON Popovice s.r.o.

Na Záhonech 1072, 686 04 Kunovice

Počet zaměstnanců: 287

Společnost KOVOKON Popovice, s.r.o. se specializuje vz na sériovou výrobu přesných kovových součástí.

 

ALTECH, spol. s r.o.

Průmyslová 1146, 686 01 Uherské Hradiště

Počet zaměstnanců: 166

Altech, spol. s r.o. je česká společnost, která se od počátku své existence zabývá návrhem, výrobou a prodejem kompenzačních a rehabilitačních pomůcek pro imobilní osoby. Vlastní výrobu těchto produktů rozšiřujeme o dovoz zahraničních výrobků a o poradenství v otázkách bezbariérovosti, přičemž úzce spolupracujeme s externími spolupracovníky z řad imobilních občanů.

 

Uherskohradišťská nemocnice a.s.

J. E. Purkyně 365. 686 68 Uherské Hradiště

Počet zaměstnanců: 1326

Poslání Uherskohradišťské nemocnice a. s. Poskytovat dostupnou zdravotní péči obyvatelům a návštěvníkům Uherskohradišťska v prvotřídní kvalitě a odpovídající šíři.

 

Schlote – Automovite Czech, s.r.o.

Jaktáře 1660, 68601 Uherské Hradiště

Počet zaměstnanců: 200

Společnost Schlote-Automotive Czech s.r.o. vyrábí produkty pro automobilový průmysl a jeho systémové dodavatele. K těmto produktům patří systémové komponenty pro konstrukční skupiny motor, převodovka a podvozek (náprava, řízení, brzda). V české společnosti SKUPINY SCHLOTE se obrábějí a kalí např. skříně, hlavní ložiska, víka převodovky, příruby nosníku a vnější kroužky pro ložiska kola.


5M s.r.o.

Na Záhonech 1177, 686 04 Kunovice

Počet zaměstnanců: 186

Naše společnost 5M s.r.o. podniká v oboru kompozitů a sendvičů, což jsou materiály a komponenty pro pokrokové a inovativní výrobky nebo aplikace. Zabývají se vývojem a výrobou těchto materiálů i konečných výrobků, kdy se orientují především na speciální a náročné aplikace. Každý rok přicházíme na trh minimálně se dvěma novými výrobky či podstatnými inovacemi a většina našich výrobků pochází z vlastního vývoje, příp. vychází ze spolupráce s výzkumnými ústavy nebo univerzitami.


 

MESIT přístroje spol. s r. o.

Sokolovská 573, Mařatice, 686 01 Uherské Hradiště

Počet zaměstnanců: 170

Společnost MESIT přístroje spol. s r. o. se zabývá vývojem, výrobou, prodejem a servisem digitálních vojenských interkomů, leteckých přístrojů a přístrojů pro dopravní prostředky (tachografů, měření spotřeby PHM atd.).


 

KOVOVÝROBA HOFFMANN , s.r.o.

Dědina 959, 687 22 Ostrožská Nová Ves

Počet zaměstnanců:285

Jsme českou rodinnou firmou se silnou tradicí. Naší specializací je výroba karosářských dílů a výroba lisovacích – tvářecích nástrojů pro automobilový průmysl. Jsme schopni navrhnout a zkonstruovat lisovací – tvářecí nástroje tak, aby výsledný díl odpovídal požadovaným tolerancím.