DOTAZNÍK: JAKÉ BENEFITY OČEKÁVÁTE OD ZAMĚSTNAVATELŮ?

benefity2

Benefity, každý je chce, ovšem ne každý je nabízí. Pomozte nám odhalit, co by měli zaměstnavatelé nabídnout, pokud chtějí, abyste u nich začali pracovat a neodcházeli následně ke konkurenci. Vyplňte elektronický dotazník a my jeho výsledky odprezentujeme vedení regionálních společností, aby znali aktuální vaše aktuální požadavky.

DOTAZNÍK K VYPLNĚNÍ NAJDETE ZDE!

 

MZDA NENÍ TO JEDINÉ, CO NÁS MOTIVUJE K DOBŘE ODVEDENÉ PRÁCI! CHCEME VĚDĚT, JAK SILNOU ZBRANÍ JSOU ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY. POMŮŽETE NÁM?

Zaměstnanecké výhody nebo také zaměstnanecké benefity. Pojem, který v sobě skrývá nejrůznější podoby motivačních prvků. Pro většinu lidí je základním, a naprosto nezbytným, motivačním prvkem v zaměstnání finanční odměna za odvedenou práci – tedy mzda, nebo chcete-li plat. Nikdo z nás nedokáže základní životní potřeby své a svých rodin uspokojit bez peněz. To, co ovlivňuje kvalitu našich výkonů v zaměstnání, ovšem neovlivňuje pouze výše mzdy, ale také velké množství dalších faktorů. Například to, jak moc nás naše práce baví, jaké jsou mezilidské vztahy na pracovišti nebo jaké jsou nám dány podmínky pro výkon práce. Nejen k větší pracovní spokojenosti zaměstnanců, ale i vyšší kvalitě odváděné práce, větší loajalitě a lepší image zaměstnavatele přispívají zaměstnanecké výhody. Některé z nich bere většina z nás jako samozřejmost, jelikož jsou zaměstnavateli poskytovány víceméně standardně. Jiné samozřejmostí nejsou a v těch, kdo je využívají, mohou vyvolávat velmi silnou motivaci k dobře odváděné práci.

 

Jelikož jsme se doposud v našich průzkumech věnovali více zaměstnavatelům, obracíme se nyní na stranu druhou – na zaměstnance. Zajímá nás, jaké zaměstnanecké výhody nejčastěji zaměstnanci využívají, jaké mají možnost čerpat a jak tato péče „navíc“ ovlivňuje jejich pracovní výkony a pracovní spokojenost. K tomu, abychom si udělali obrázek o současné situaci, potřebujeme ovšem pomoc právě vás – zaměstnanců. Pokud se s námi chcete podělit o svůj pohled na důležitost zaměstnaneckých benefitů, věnujte prosím několik minut vyplnění následujícího, zcela anonymního, dotazníku. Čím více vyplněných dotazníků nashromáždíme, tím lépe, takže jej neváhejte přeposlat svým přátelům a kolegům. A že s nimi sedíte ve stejné kanceláři a vaše odpovědi tak budou stejné? Nevadí! Názor každého je přeci jen trochu jiný a nás zajímá právě ten Váš!

 

Dotazníky můžete vyplňovat od 19. 6. 2015 do 31. 8. 2015!!! Děkujeme!

 

Autor: Eva Vaculíková