CHCETE ZAUJMOUT? NAJDĚTE SVŮJ PŘÍBĚH.

Komunikace_plakát2

Přistihli jste se už u toho, že o něčem mluvíte a protistrana si to vyloží po svém, tedy úplně jinak než to zamýšlíte? Když se loučíte, máte dobrý pocit ze vzájemného souznění a porozumění, jenže …. pak něco čekáte, například nějaký skutek, reakci, ale ona se nedostaví.

Pokud je to kamarád, nic hrozného se neděje, najde se pravděpodobně další příležitost si to znovu vyříkat. Horší ale je, když je to zákazník. Pokud vás váš zákazník nebo obchodní partner špatně pochopí nebo, ještě hůř, vůbec nerozumí, kdo jste, co říkáte, o čem je váš byznys, tak se jednoduše už nevrátí nebo se na vaši nabídku dívá s nedůvěrou. Nejste jasně čitelní a to i přesto, že to, co nabízíte, za to stojí.

Jak se stát lépe srozumitelným v marketingové komunikaci? Jak vyjádřit to, co opravdu chcete? Není to rozhodně nic jednoduchého. Přesvědčit, být konzistentní a svůj. Přitom to jsou základní podmínky úspěchu na trhu.

První krok je si uvědomit, kdo jsme, co děláme a hlavně proč to děláme. Pokud si to chcete zkusit, pár návodů vám nabídneme na dalším z našeho cyklu seminářů, tentokrát s názvem “Komunikace je základ!”. Můžete si ověřit, zda máte nastartováno stejným směrem, můžete zjistit, jak na tom jste nebo se můžete jednoduše přijít inspirovat. Seminář projektu Slaďování na Kunovicku je určen rodičům, podnikatelům a všem, kteří chtějí udělat první nebo další krok ke srozumitelné komunikaci a správně ji zacílit.

Těšíme se Zuzana a Bára

Komunikace_plakát2